WIELKA PROMOCJA

BLACK FRIDAY

Z okazji 6 urodzin Akademii Expertów i Black Friday udostępniłem najskuteczniejsze
rozwiązania marketingowe abyś natychmiastowo zwiększył ruch, liczbę klientów i zamówień.

Akcja kończy się w ten piątek o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dziękuję Ci!


Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby zbudować lub znacznie poprawić działanie prowadzonego biznesu w Internecie.

Jeśli tak, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość ponieważ …

Z okazji 5 urodzin stworzonego przeze mnie portalu, na tej stronie udostępnię Ci rozwiązanie, które szybko i skutecznie zwiększy ilość klientów w Twoim biznesie, również pozwoli pozyskiwać tysiące odwiedzin na godzinę i generować rekordowe wyniki sprzedażowe. Warto przeczytać ten opis w całości tym bardziej, że część rozwiązań otrzymasz bezpłatnie.

Zanim je ode mnie odbierzesz chciałbym abyś obejrzał teraz fragment powyższego, krótkiego wideo. Kliknij w zdjęcie powyżej aby je uruchomić.

Otóż widzisz, z treści dziesiątek a nawet setek emaili, które odbieram po każdej publikacji materiałów jak powyższy, wynika, że to co stanowi największe wyzwanie i problem wśród Internautów takich jak Ty, to: (sprawdź, który punkt najbardziej dotyczy Ciebie)

1. Zbyt droga i nieefektywna reklama (tzw. przepalony budżet)

2. Denerwująca konkurencja przejmująca klientów na Twoich oczach

3. „Od czego zacząć? co poprawić?” czyli brak aktualnej wiedzy, narzędzi, pomysłów na skuteczną strategię marketingową Twojego projektu.

4. Wyniki dużo poniżej oczekiwań pomimo dużej ilości pracy

5. Mało osób wchodzących na Twoje strony, a jak już wejdą to nie kupują

6. Brak automatyzacji a przez to wieczny brak wolnego czasu i ciągnące się w nieskończoność realizacje przy delegowaniu zadań

i co najgorsze: szybkość zmian technologii i presja, która wymaga na Tobie coraz nowsze, lepsze, skuteczniejsze pomysły w dobie wzrastającej konkurencji i nowych platform.

 

 

Znam dokładnie te problemy i wiem jak się czujesz gdy spoglądasz w statystyki i wyniki swojego biznesu ponieważ kiedyś byłem w takim samym miejscu jak Ty

Znalazłem jednak rozwiązanie, które diametralnie odmieniło skuteczność moich działań (i działań moich Klientów) a które za chwilę Ci udostępnię.

Przejdźmy do rzeczy

Zgodzisz się z pewnością ze mną, że nawet najlepszy produkt w dzisiejszych czasach, bez świetnego marketingu, przy zalewie reklam, którymi jesteśmy codziennie bombardowani zwyczajnie zginie niedostrzeżony w tłumie.

Widzisz… za to jakie masz wyniki odpowiada dokładnie jeden czynnik, to MARKETING

To właśnie marketing dla Twojego biznesu jest jak tlen. Gdy zwiększasz działania marketingowe to tak jakbyś nabrał powietrze w płuca. Pojawiają się nowi klienci, nowe zamówienia, więcej pieniędzy … jednak gdy przestajesz działać, bardzo szybko wszystko spowalnia lub staje w miejscu.

Z pewnością domyślasz się co się stanie w chwili gdy będzie go za mało lub co gorsza gdy zostanie odcięty… dopadnie Cię powolna śmierć biznesu.

Można powiedzieć „mocne słowa”. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że 95% firm bankrutuje w ciągu pierwszych 2 lat od założenia trudno się z nimi nie zgodzić.

 

A przecież to wszystko może wyglądać zupełnie inaczej


Tak, to prawda, że moi Klienci wygenerowali przy użyciu strategii i metod ode mnie ponad 120,000,000 zł  (słownie: sto dwadzieścia milionów zł) w ciągu ostatnich kilkunastu lat. Ledwo zdążę nagrać na wideo wyliczoną kwotę a za chwilę trzeba ją aktualizować.

Co więcej, jeśli się dobrze przyjrzysz, bardzo duża część (o ile nie większość) najlepszych w Polsce specjalistów, marketerów, agencji reklamowych, szkoleniowców oraz właścicieli firm takich jak Twoja, to klienci i uczniowie po moich programach szkoleniowych i użytkownicy narzędzi marketingowych mojego autorstwa.

Często słyszę pytanie: „Pawle czy nie jesteś zły, że tak Cię kopiują?” wtedy odpowiadam: „A czy można być złym na swoich klientów i studentów? :-)” ?

(Za chwilę powiem Ci dlaczego o tym wszystkim mówię.)

Być może brzmi to (szczególnie w Polsce) dość zuchwale i możliwe, że mylnie odbierasz to jako „chwalenie się” ale z drugiej strony dlaczego miałbym to ukrywać skoro jeśli obserwujesz moje działania od 2008 roku lub później, wiesz jakie są fakty.

Konkretnie, chcesz poznać ich sekret? co dokładnie robią, ze uzyskują takie wyniki?

Oto kilka z ponad 100 nagranych wypowiedzi, z ciekawości sprawdź, które z tych kampanii lub firm znasz lub kojarzysz. Bardzo Cię proszę, nie pomijaj tego wideo ponieważ jest wstępem do rozwiązań, które dla Ciebie przygotowałem a które poznasz chwilę po obejrzeniu tego krótkiego materiału:

Przejdźmy do konkretów

Wypowiadający się na końcu Organizator Łukasz Milewski zaprosił mnie jako jedynego polskiego eksperta ds. marketingu do poprowadzenia wykładu na evencie Anthonego Robbinsa przed 7500 słuchaczy, TheWayAhead w Poznaniu (całą galerię zdjęć znajdziesz na moim Fanpage’u)


Pokazuję Ci te zdjęcia i wyniki z bardzo ważnego powodu


Jak widzisz, to na czym się skupiam i na co przede wszystkim stawiam to EFEKTY.

Sam się cały czas szkolę, uczę i zdobywam wiedzę. Koszt zdobycia wszystkich tych umiejętności, które doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem przekroczył 300.000+ zł

Podczas wyboru programów szkoleniowych czy mentoringowych stosuję prostą zasadę z którą trudno się nie zgodzić:

Czy autor danego programu to jedynie teoretyk czy prawdziwy praktyk z realnymi wynikami?

Zgodzisz się z pewnością ze mną, że miarą sukcesu każdego Mentora jest wielkość wyników jakie osiągają osoby, które uczy a nie jedynie ilość „lajków” pod jego postami.

Jeśli ktoś nie potrafi przedstawić efektów swojej pracy w postaci prawdziwych case studies swoich klientów, automatycznie zostaje przeze mnie skreślony bo jaki jest sens uczyć się od kogoś kto dany temat zna tylko w teorii?

Piszę o tym ponieważ nasz czas jest bardzo cenny i nikt nie lubi go tracić.

Jeśli jesteś szkoleniowcem, marketerem, przedsiębiorcą z pewnością zgodzisz się z tymi słowami i chcesz być w tym 1% osób osiągających najwyższe wyniki (bez względu czy zarabiasz na wiedzy czy na jej wdrażaniu)

Jest jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Każde rozwiązanie szkoleniowe, które udostępniam ma moją osobistą gwarancję skuteczności. Czyli osiągasz konkretny wynik albo otrzymujesz zwrot na życzenie.

Zgodzisz się z pewnością ze mną, że to najbardziej uczciwe podejście.

Bo wyobraź sobie sytuację w której kupujesz np. program mentoringowy, oglądasz i wdrażasz instrukcje wideo a następnie sprawdzasz ilość zamówień.

Dzwonisz do mnie z informacją, Pawle, w ostatnim miesiącu zrobiliśmy sprzedaż na 600.000 zł a w tym jest jeszcze lepiej.

Wiesz co byś usłyszał ode mnie?

„Gratuluję Ci 🙂 nagrajmy wideo!”

Jeśli zgodziłbyś się, wtedy krótki wywiad z Twoim udziałem pojawiłby się pośród tych filmów które być może widziałeś powyżej na tej stronie.

To właśnie przez takie podejście mam na chwilę gdy piszę ten opis ponad 200 wiadomości w Gmailu z prośbą o konsultacje czy poprowadzenie kampanii internetowej. I to właśnie wyniki klientów doprowadziły mnie do miejsca w którym jestem a zarazem są największą motywacją do działania.

Miejsca w którym wielu nazywa mnie „najlepszym polskim marketerem” czy „guru marketingu” (chociaż sam nie lubię tych określeń)

Będę z Tobą absolutnie szczery. Mam obecnie tak zautomatyzowany biznes i tak dużą liczbę stałych klientów z niego korzystających, że ta krótka akcja urodzinowa na której stronie właśnie jesteś, jest chęcią pomocy tym, którzy chcieliby przetestować moje metody a których być może nie stać na moje rozwiązania.

W tym miejscu mam dla Ciebie świetną wiadomość


Skoro przeczytałeś do tego miejsca oznacza to krótko mówiąc, że chciałbyś zostać Uczestnikiem moich szkoleń i programów mentoringowych.

Jeśli naprawdę chciałbyś nauczyć się skutecznie pozyskiwać klientów, bić rekordy sprzedażowe, generować tysiące a nawet setki tysięcy odwiedzin na swoich stronach mam dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję.

Wyobraźmy sobie teraz taką sytuację …

Inwestujesz załóżmy kwotę 30.000 zł w program mentoringowy. W pierwszej chwili myślisz … za dużo. Następnie w ciągu 30 dni po zastosowaniu metod i strategii Twoja sprzedaż skacze o 200.000 zł (tak jak Patryka u pracującego w Plusbus. Wideo poniżej)

Oznacza to krótko mówiąc, że nie dość, że program sam zarobił na siebie to jesteś jeszcze 170.000 zł na plusie. I to tylko w pierwszym miesiącu, u Patryka wygenerował 1.2 mln w 6 miesięcy.

Czy u Ciebie również zostanie wygenerowany taki wynik? tego nie wiem, wiem jednak, że jeśli nie dasz sobie szansy choćby na przetestowanie skuteczności w ramach darmowych dni próbnych, z pewnością nic się nie zmieni.

Wiesz co to oznacza? … że wszystkie moje rozwiązania są bezpłatne... od drugiego użycia.

Pierwsze wdrożenie zwykle pokrywa koszty inwestycji (ze sporym zapasem). A następnie każda kolejna kampania wg. konkretnych instrukcji zwiększa Twój zysk.

Warunek jest jeden. Musisz to wdrożyć (lub zlecić wdrożenie np. pracownikowi)

 

Wiesz, że takie podejście nie jest do końca uczciwe względem mnie? Oto dlaczego…


Bo najlepsze rozwiązanie zgodzisz się ze mną to podział 50/50 a tymczasem Ty w danym program zainwestowałeś np. tylko 5% a sam otrzymałeś 95% z kwoty wyniku.

Oto kilka innych przykładów:

CASE STUDY 1 (usługi): Maciej Kapuściński, przedsiębiorca
Właściciel www.Wavecamp.pl, wynik 180.000 zł

Oto co napisał: (Kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

 

Inwestycja zaledwie w podstawowy abonament zamieniła się w obrót rzędu 180 tys. zł w dodatku w branży usługowej. 

CASE STUDY 2 (usługi): Michał, marketer.
Wynik: 100 000 zł z jednego webinaru zł

Klient zainwestował w dostęp do m. in. w Akademii Expertów. Na podstawie wytycznych jak tworzyć prezentacje sprzedażowe przeprowadził spotkanie. Oto co napisał do mnie prywatnie po wdrożeniu: (Kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

CASE STUDY 3: (usługi) Daniel Wilczek, właściciel agencji reklamowej (precyzując kreatywnej) Wynik: 500.000 zł

Klient zainwestował 1500 zł w roczny abonament w Akademii Expertów. Oto co napisał po wdrożeniu: (kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

 

Takich przykładowych wdrożeń w wersji „tekstowej” mam kilkaset natomiast nagranych w formie wideo wspomniane 70. Większość zobaczysz na dole strony. W tym również dotyczące większych przedsięwzięć.

Powyższe przykłady wyselekcjonowałem celowo aby zbyt wysokie kwoty Ciebie nie odstraszyły. Jeśli natomiast potrzebujesz potwierdzenia z wielomilionowym wynikiem, z łatwością obliczysz ile obrotu wygenerowała kampania na T.Robbinsa, którą prowadziłem mnożąc 7500 Uczestników na The Way Ahead razy średnią cenę biletu 1500 zł (zgadza się, to wynik ponad 11 mln zł w 7 miesięcy co jest moim osobistym rekordem)

Jak widzisz te metody sprwadzają się świetnie w szczególności w sprzedaży wszelkiego rodzaju usług, edukacji, wiedzy, produktów fizycznych, rozwiązań premium. Generalnie wszystko co można kupić przez Internet, zgodzisz się z pewnością, że można sprzedawać szybciej i na większą skalę.

 

Jak bardzo chciałbyś doświadczyć takich lub wyższych wyników?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi, „Bardzo, jestem zainteresowany, zaciekawiłeś mnie”, przeczytaj propozycję, którą dla Ciebie przygotowałem.

 

Oto co dla Ciebie mam

Przygotowałem aż 15 propozycji pogrupowanych na 3 kategorie. Edukacja, narzędzia, wsparcie premium.

Każdy program posiada własną, indywidualną gwarancję na konkretny wynik lub 100% satysfakcji.

Praktycznie każdy możesz wypróbować na testy bez jakichkolwiek zobowiązań część jest całkowicie darmowa w okresie testu.

Każdy z nich ma na celu pomóc Tobie w 5 głównych obszarach (sprawdź który najbardziej chciałbyś poprawić)

1) Bić z miesiąca na miesiąc coraz większe rekordy sprzedaży

2) Jak najszybciej zmaksymalizować liczbę „właściwych” klientów pytających i kupujących Twoje produkty

3) Pozyskać tysiące a nawet setki tysięcy (w zależności od branży) odwiedzających Twoje strony i budować olbrzymie listy mailingowe (biuletyny i newslettery)

4) Zwiększyć wartość Twojej marki i rozpoznawalność tak aby klienci chętniej kupowali i mieli większe zaufanie a Ty abyś stał się bardziej rozpoznawalny

5) Otworzyć Ci oczy na nowe rozwiązania, które sprawią, że będziesz pracował znacznie mniej, nie walczył jedynie ceną jak większość i generował znacznie więcej (zamówień, odwiedzin, baz emailowych, klientów)

6) Zabezpieczyć Cię przed konkurencją tworząc serię przewag konkurencyjnych

 

Zanim skorzystasz jest jeszcze jedna ważna kwestia, niestety mam w tym miejscu złą wiadomość


Jeśli obserwujesz moje działania od dłuższego czasu, domyślasz się, że mój grafik jest od rana do wieczora wypełniony zadaniami. W związku z tym naturalnym jest, że część programów (jak np. współpraca gdzie pokazujesz produkt/usługę, a ja wykonuję od A do Z kampanię marketingową dla Ciebie) musi być ograniczona pod względem osób, które jestem w stanie obsłużyć.

W przypadku wspomnianej kampanii zaplanowałem tylko 1 realizację na cały rok czyli 1 miejsce. Oznacza to, że możliwe, że w każdej chwili może już nie być wolnych miejsc na program, który zainteresował Cię najbardziej.

To nie jest żaden „trick marketingowy”, jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu i widziałeś komentarze choćby na moim Fanpagu wiesz, że Internauci potrafią się wręcz „bić” o wolne miejsca i dawać upust swojemu rozgoryczeniu w chwili gdy zapisy zostają zamknięte.

Wiesz również, że spotkania ze mną na żywo zapełniają się po same brzegi.

Piszę o tym dlatego, że jeśli odłożysz zapisy na później, wolnych miejsc może zabraknąć (być może już ich nie ma). Dlatego też jak widzisz warto działać szybko tym bardziej, że niczym przecież nie ryzykujesz.

Takie zainteresowanie jest związane być może z tym, że nie robię tego typu akcji zapisowych na swoje programy zbyt często. Ostatni raz ponad rok temu.

Co jest również bardzo istotne, tę akcję zapisów zakończę dzisiaj o 22:00 (poniżej umieściłem zegar abyś wiedział ile jeszcze zostało czasu) lub w momencie zajęcia 100% każdego z programów.

Akcja kończy się w najbliższy piątek o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli chciałbyś naprawdę poprawić swoje wyniki. Jeśli chcesz wreszcie realnie osiągać rekordy sprzedażowe i wypromować swoją firmę, swój projekt.

Jeśli chcesz dodać „tlenu” swojemu biznesowi tak aby złapał pełny oddech i wszedł na dużo wyższe obroty, zapoznaj się teraz z każdym z programów i podejmij najlepszą dla siebie decyzję zapisując się w tych, które podobają Ci się najbardziej.

Warto to zrobić teraz tym bardziej, że postanowiłem nagrodzić i zarazem zmotywować do działania dając dla pierwszych 10 zapisanych osób usługę Aktywacji Dostępu do Całości materiałów o wartości 2000 zł.

 

Wybierz teraz najlepsze dla siebie rozwiązanie:

 

PAKIET SPECJALNY PLATINUM (10 szt.)

DIABELSKI PAKIET PLATINUM
„ULTRA ALL INCLUSIVE”

Pierwszy raz w historii, z okazji Black Friday otrzymujesz dostęp do absolutnie wszystkich pozycji czyli:
1) Akademia Expertów 2.0 WIECZNY DOSTĘP
2) Wszystkie 10 Programów Certyfikujących
3) Narzędzia do tworzenia elementów marketingu
4) DODATKOWO: Konsultacja z Pawłem 1 na 1

WAŻNE! Tylko 10 miejsc z rabatem -70% 
Kliknij tutaj aby poznać szczegół

Możesz również wybrać poszczególne elementy składające się na pakiet Platinum:

1) WIEDZA

AKADEMIA EXPERTÓW 2.0 WIECZNY DOSTĘP LIFETIME
To NETFLIX dla Marketerów i przedsiębiorców. Odbierz dostęp do prawdopodobnie największej w Polsce bazy ponad 800 instrukcji wideo, narzędzi i spotkań na żywo, które pokażą Ci jak „krok po kroku” szybko zwiększyć wyniki. Tylko 10 kont z dożywotnim dostępem LIFETIME i rabatem do 70%

EXPERT 5.0 – EDYCJA SPECJALNA
Legendarne szkolenie Pawła, obowiązkowe dla wszystkich marketerów, sprzedawców, przedsiębiorców. EXPERT 5.0 pokaże Ci jak opracować najłatwiejszą i najskuteczniejszą strategię marketingową aby  wypromować, zautomatyzować i wyskalować biznes w Internecie tak aby Black Friday trwał cały rok. 
Tylko 5 miejsc z rabatem -50%

PROGRAMY CERTYFIKUJĄCE: MASTERY
Dostęp ALL INCLUSIVE
To 8 zaawansowanych szkoleń tematycznych, dzięki którym opanujesz wybrane zagadnienia marketingu na mistrzowskim poziomie. Od chatbotów, przez wideo marketing, po reklamę na Facebooku na poziomie zaawansowanym. Tego m.in. nauczysz się z programów certyfikujących,
Tylko 5 miejsc z rabatem -50%

LIFE BALANCE CONGRESS
Life Balance Congress to 3-dniowe wydarzenie podczas którego otrzymasz praktyczną wiedzę z trzech obszarów Twojego życia: zdrowie, rozwój osobisty i biznes. Będę miał przyjemnosć wystąpić podczas tego wydarzenia.

2) NARZĘDZIA

GENERATOR MARKETINGU (W RAMACH GETCLIENT’A)
To narzędzie za pomocą którego bardzo szybko wygenerujesz świetnie konwertujące landing page, reklamy na FB, prezentacje live, oferty, emaile i automatyzacje. Olbrzymia oszczędność czasu i prostota podczas tworzenia całych systemów marketingowych.

Tylko 5 miejsc z rabatem -50%

MEMBERISER: STWÓRZ WŁASNĄ AKADEMIĘ EXPERTÓW POD WŁASNYM SZYLDEM
(W RAMACH GETCLIENT’A)

Stwórz własną platformę e-learningową, zarabiaj na abonamencie lub płatnościach jednorazowych za dostęp do Twojego szkolenia, w oparciu o sprawdzone oprogramowanie Akademii Expertów 2.0

Tylko 5 miejsc z rabatem -50%

Akcja promocyjna kończy się w piątek o 22:00 czyli za:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli potrzebujesz inspiracji, motywacji lub zwyczajnie „dowodu”, że to co napisałem na tej stronie działa, posłuchaj wypowiedzi Mariusza Nowakowskiego:

Tego typu nagrań i przesłanych wiadomości zebrałem w ostatnich latach całe setki

Jeśli chcesz obejrzeć więcej testimoniali i potwierdzeń skuteczności, zapraszam Ciebie do spojrzenia do działu Hall of Fame na Facebooku gdzie znajdziesz kilkadziesiąt case study klientów takich jak powyższe.

Możesz również przejrzeć kolejne przykłady klikając w powyższe cyfry 2-3… itd lub obejrzeć materiały wideo bezpośrednio na stronie Akademii Expertów w zakładce Przykłady Zastosowania: https://akademiaexpertow.pl/opinie/

To jest moment Twojej decyzji

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że będziesz tkwił w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami a następnie wdrożysz metody, które tylko w ostatnich kilku latach wygenerowały 100.000.000 zł klientom Pawła. Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk aby skorzystać z propozycji

 

Kliknij tutaj i wybierz swój program

Dlaczego warto uczyć się od Pawła?

Najlepiej wyrażą to konkretne liczby:

 1. Ponad 100 mln+ wygenerowane w wynikach klientów korzystających ze szkoleń lub usług kampanii w ostatnich 6 latach.
 2. Występ przed 7000+ na Anthony Robbins: The Way Ahead, 4300 na NAC z Robertem Kiyosaki, 800 na scenie obok Gary Vaynerchuk’a oraz Nick’a Vujicica (Zurich), Les Brownem i wieloma innymi
 3. Prowadził i współprowadził jedne z największych kampanii marketingowych online w Polsce
 4. Ponad 60.000 Czytelników na liście emailowej, Fanpage’u, instagramie
 5. Zbudował fanpage na blisko 20.000 fanów w branży biznesowej
 6. Założyciel dwóch portali (interkursy 30.000 uzytkownikow z obrotem blisko 2 mln) i Benefiter (statystycznie co 10ty Polak zostawił w nim email. Cała baza 3 mln adresów)
 7. Rekord: 12 mln osiągnięte tylko w jednej kampanii internetowej dla klienta
 8. Rekord 700.000 zł osiągnięte dla klienta w wyniku 2 godzinnej prezentacji na żywo (live)
 9. Ponad 100 przeprowadzonych kampanii internetowych
 10. Ponad 1200 godzin nagranych i przeprowadzonych szkoleń
 11. Ponad 10000 komentarzy odebranych pod materiałam
 12. Wywiady w TV

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w pytanie aby rozwinąć odpowiedź:

Od którego rozwiązania zacząć? co jest dla mnie?

Jeśli jesteś osobą początkującą wybierz rozwiązanie z kategorii Wiedza. Np. abonament w Akademii Expertów. Jeśli już działasz na rynku – polecamy rozwiązania wiedzowe, warsztaty oraz narzędzia np, Rekordowe Święta w 4 dni lub 10x Większy Biznes w 45 dni. Jeśli nie masz czasu na szkolenie lub nie chcesz ich wdrażać, skorzystać z opcji Wsparcie Premium.

Jaka jest różnica między szkoleniami?

Praktyczynie wszystkie pozycje z zakładki Wiedza to nowości(z wyjątkiem Akademii Expertów)

Jeśli szukasz szkolenia bardziej ogólnego, dzięki któremu zbudujesz od zera strategię – zapisz się na Experta 5.0

Jeśli już masz biznes pomyśl o Rekordowych Świętach w 4 dni i 10X większy biznes w 45 dni.

Jeśli potrzebujesz konkretnych umiejętności. Np. promocja na Youtube lub sprzedaż B2B lub rozwijanie i promocja na Instagramie – wybierz programy certyfikujące serii Mastery.

Mam(y) już rozwinięty biznes. Co jest dla nas?

Polecam trzy rozwiązania. „Rekordowe Święta w 4 dni” oraz „10X większy biznes w 45 dni” lub Wsparcie Premium.

Jaką mam gwarancję, że u nas zadziała?

Niestety nie ma gwarancji, że osiągniesz choćby minimalny zysk, co więcej jak w każdym biznesie istnieje ryzyko utraty części lub całości kapitału zainwestowanego np. w reklamę.

Mówię Ci to już teraz szczerze ponieważ jeśli nie prowadzę osobiście kampanii lub nie obsługuję Twojego marketingu bezpośrednio – nie jestem w stanie skontrolować czy to co robisz, robisz dobrze a tym samym nie mogę dać gwarancji.

Zastosowałem jednak gwarancję satysfakcji przy większości programach i rozwiązań. Jeśli po zastosowaniu technik bez mojego wsparcia bezpośredniego, nie będziesz zadowolony z wyniku – możesz wystąpić o zwrot w wyznaczonym czasie. Sprawdź warunki gwarancji pod każdą z pozycji gdyż są indywidualne dla każdego rozwiązania.

Jeśli natomiast potrzebujesz pisemnego potwierdzenia gwarancji. A najlepiej gwarancji wyniku projektu, który będę obsługiwał osobiście – napisz do mnie a wypracujemy konkretne rozwiązanie pod adresem kontakt@akademiaexpertow.pl

Które produkty są nowe?

Praktycznie każda pozycja z wyłączeniem Akademii Expertów 2.0 na powyższej liście to nowość. W szczególności polecamy warsztaty „Rekordowe Święta w 4 dni” oraz „10X większy biznes w 45 dni”

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, wystarczy, że podczas zamówienia wprowadzisz dane do faktury.

Czy realizujecie wysyłkę książki poza Polskę?

Niestety nie. Obsługiwane są wyłącznie zamówienia z polskim adresem dostawy.

Jestem wieloletnim klientem, czym różnią się te rozwiązania od tych które już mam?

Ilość aktualizacji, pojawiające się nowe narzędzia, rozwiązania i dezaktualizacja dotychczas działających metod i strategii powoduje, że praktycznie każda pozycja z powyższej listy będzie stanowiła aktualizację i wyznaczenie nowych trendów dla Twojego biznesu.

Dodatkowo każdy materiał, szkolenie, narzędzie nawet jeśli dotyczy tematu do którego kupiłeś(aś) kiedyś szkolenie, zostało stworzone „na nowo” czyli z obowiązującymi aktualnie rozwiązaniami. Szansa więc, że kupisz jeszcze raz to samo jest minimalna.

Jestem stałym klientem. Dostanę bonusy lub rabat?

Obecne ceny są już po bardzo dużym rabacie. Dla stałych klientów (minimum 2 lata od pierwszego zakupu i zamówienie powyżej 50%) zapraszamy do kontaktu i negocjacji warunków pod adresem kontakt@akademiaexpertow.pl

Mam nietypową propozycję, jak się z Tobą skontaktować?

Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Mauris blandit aliquet elit, eget tincidunt nibh pulvinar a. Curabitur arcu erat, accumsan id imperdiet et, porttitor at sem. Sed porttitor lectus nibh. Donec rutrum congue leo eget malesuada. Nulla porttitor accumsan tincidunt.

Kiedy będą udostępniane poszczególne rozwiązania?

Część rozwiązań jest już dostępnych, część natomiast to tzw. przedsprzedaż. Zapoznaj się z opisem tekstowym lub wideo każdego rozwiązania aby poznać szczegóły.

Jakie są dostępne formy płatności?

PayU (większość najpopularniejszych polskich banków) oraz Paypal. Dla płatności powyżej 2000 zł również bezpośredni numer konta. PayU oraz Paypal obsługują zamówienia w trybie automatycznym, stąd wybór tych platform.

Jeszcze się zastanawiasz?

Posłuchaj inspirującej historii Karola, która została nagrana podczas jednego ze zjadów uczestników Akademii Expertów

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:

Dział pomocy email pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00 

Email: kontakt@akademiaexpertow.pl

PDNet Media Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 37 lok 2.43
02-672 Warszawa
NIP: 5213785140

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Akademia Expertów 2.0 PDNet MEDIA sp. z o.o.

Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu, polityki prywatnościRODOinformacji cookies

[wbcr_php_snippet id="1197"]