Potrzebujesz szybko więcej zamówień, zleceń, klientów (czyli gotówki) w firmie?

WYNIK: Od 0 do 100.000 zł w 8 dni. Sprawdź jaki REKORD SPRZEDAŻOWY wygeneruje Ci
schemat kampanii udostępnionej właśnie
przez Pawła Danielewskiego …

Eksperta marketingowego, który odpowiada za wynik ponad 150 milionów złotych,
wygenerowanych online swoim Klientom. 
Jeśli zależy Ci na uruchomieniu
lawiny zleceń i zamówień, kliknij w wideo aby poznać szczegóły:

Zapisy kończą się dzisiaj o 22:00

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dziękuję Ci!


Na wstępie dziękuję Ci za to, że zainteresowałeś się opisem, kliknąłeś i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która prawdopodobnie chciałaby szybko zbudować lub wygenerować ponadprzeciętne wyniki w prowadzonym biznesie.

Przejdźmy do rzeczy. Na wstępie spójrz proszę na ten wykres i spróbuj znaleźć pewną nietypową  „anomalię” (oznaczyłem ją strzałką).

Dlaczego więc o tym wspomniałem? Ponieważ za chwilę udostępnię Ci na tej stornie rozwiązanie, które prawidłowo wdrożone, potrafi już od pierwszego dnia, momentalnie generować dodatkowe dziesiątki, a nawet setki tysięcy powodując przy tym lawinę zamówień i zleceń.


Jeśli to jest to czego teraz chcesz dla swojej firmy (lub firmy dla której pracujesz) czytaj dalej.

Chciałbym abyś spojrzał teraz na tę listę przedsiębiorców takich jak Ty i postarał się odpowiedzieć w jednym zdaniu: co ich wszystkich łączy? co jest wspólnym mianownikiem?

Kliknij poniżej aby włączyć, krótkie wideo:

Wspólnym mianownikiem jest fakt, że wszystkie osoby to moi Klienci, którzy wykorzystali (i cyklicznie wykorzystują) TĘ STRATEGIĘ, generując 6 i 7 cyfrowe rekordy sprzedażowe.

Pewnie zastanawiasz się właśnie co to konkretnie za strategia i jak działa… 

Spokojnie, nawet jeśli ją kojarzysz, to co chcę Ci udostępnić jest czymś zupełnie nowym 🙂

Jeszcze chwilę potrzymam Cię w niepewności. Musisz najpierw więcej szczegółów bo wszystko łączy się ze sobą w logiczną całość ponieważ Strategia połączona z idealnym czasem działa jak bomba atomowa, która zwielokratnia wyniki prowadząc do rekordu. Przejdźmy więc do pytania nr 2:

Jak myślisz, w których dniach i miesiącach w roku jest najlepsza sprzedaż?

Podpowiem Ci tymi wykresami i zdjęcami:

Przykład Nr 1 – apogeum sprzedażowe w 24 godziny

Przykład nr 2 – tym razem podpowiedź wideo (kliknij aby uruchomić)

 Jeśli pomyślałeś listopadowym Black Friday lub grudniowych wyprzedażach Świątecznych przed Bożym Narodzeniem – gratulacje, zgadłeś!

Piszę Ci o tym ponieważ wspomnianą strategię najlepiej uruchamiać w dniach w których na rynku panuje naturalna chęć zakupowa, która u niektórych wręcz przeradza się w furię. W połączeniu ze Strategią powoduje to niemal natychmiastowe rekordy sprzedażowe praktycznie u każdego kto ją wdroży.

Dlaczego?

Ponieważ wchodzimy właśnie w jeden z najlepszych sprzedażowo okresów w całym roku. Za chwilę mamy 27.11 czarny piątek czyli Black Friday, chwilę później wyprzedaże świąteczne w grudniu.

Ledwie grudzień się skończy i mamy sylwester, a zaraz po nim styczeń podczas, których miliony Polaków (i generalnie osób na całym Świecie) ustanawiają noworoczne postanowienia.

Pewne jest, że wydadzą na produkty z wiązane z ich realizacją miliony złotych.

Jakby tego było mało, w całym roku kalendarzowym mamy non-stop urodziny, dni okolicznościowe takie jak dzień kobiet, dzień dziecka, imieniny, walentynki i całą masę innych okazji w ramach, których możesz generować potężne pieniądze ze sprzedaży przez Internet.

Pytanie podstawowe, czy już to robisz, czy wyniki Ciebie satysfakcjonują i co ważne …

Czy potrafisz odnajdywać te
cykliczne okazje i pewniaki do generowania
6 i 7 cyfrowych wyników?


Czy Wiesz jak dostać się do tego tortu?

Jest jedna rzecz, o której musisz wiedzieć. Skup się proszę bo to bardzo ważne.

Sądzę, że z powodu COVID-19, ten rok i kolejne będą inne. Będą dokładnie dużo lepsze.

Co mam dokładnie na myśli? spójrz na ten wykres:

Jest to wykres  sprzedażowy z wyciągu Paypal jednej z moich spółek oferującej produkty i usługi przez Internet. Przychód 349.263 PLN tylko w tym kanale płatności w niewiele ok 10 miesięcy jest akurat najmniej ważny.

Najważniejsze to zobacz jak wygląda wykres w momencie wprowadzenie lockdownu przez Rząd.

On po prostu rośnie!

To jest akurat spółka oferująca produkty cyfrowe przez Internet. Wiesz co to oznacza?

Im większe obostrzenia, im więcej osób jest

uziemionych w domach, im większe restrykcje

pośród przedsiębiorców – tym sprzedaż jest

większa. Połączmy więc kropki …

 

Wiem, że to jest chore i z drugiej storny przykre (bo wiele osób traci w tym czasie całe firmy) ale sam widzisz ten wykres. Pomożesz im dostarczając produkty i usługi albo oddasz to pole konkurencji, która zrobi to za Ciebie. 

Podsumujmy:

1) Przed nami najlepszy statystycznie okres sprzedażowy w rok

2) Jak co roku Internauci wyczekują obniżek cenowych, są po prostu tego nauczeni

3) Jesteśmy właśnie w pandemii, w której częściowy lockdown tylko zwiększa wyniki firm sprzedających online

Pozwól więc, że zadam Ci proste pytanie:

Czy chciałbyś w nadchodzącym czasie wykorzystać prawdopodobnie najskuteczniejszą strategię z całego mojego arsenału, która tylko w ostatnich 10 latach pomogła wygenerować ponad 120.000.000 zł moim klientom?

 

Czy chciałbyś abym pokazał Ci co dokładnie robię przygotowując się do najbliższej akcji, udostępniając Tobie swój ekran?

i czy chciałbyś abym pomógł Tobie, wdrożyć ją i dostosować do Twojego biznesu?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, mam dla Ciebie bardzo dobra wiadomość.

Strategia z której korzystali moi klienci i, która tak dobrze się sprawdza to …

Legendarna już „4 dniowa promocja i chcę Ci właśnie udostępnić jej najnowszą, zaktualizowaną wersję 2020 w niespotykanej dotąd formie

Co to znaczy?

Przygotowałem nowy program mentoringowy o nazwie „8 Dni Do Sukcesu”,
w ramach, którego chcę:

 1. Abyśmy wspólnie przez 8 dni, pracowali „ramię w ramię” podczas, których będę dokumentował i komentował co dokładnie robię, gdzie to robię przygotowując kampanię marketingową, która docelowo od 0 ma wygenerować minimum 100.000 zł w wyniku 8 dni pracy.

   

 2. Udostępnić Ci 4dniową promocję czyli strategię marketingową w najbardziej zaawansowanej i aktualnej formie tak abyś Ty też mógł wykorzystać ją w swoim biznesie i wygenerować razem ze mną rekord sprzedażowy w 8 dni (lub krócej)

   

 3. Stworzymy razem wszystkie elementy skutecznej internetowej kampanii marketingowej. Otrzymasz gotowe szablony najskuteczniejszych moich reklam, ofert, stron lądowania, mailingów i smsów – wszystkiego co jest niezbędne. Wystarczy, że to przystosujesz do swojej ofertyZero technicznego programowania. Wyłącznie praca na edytorach podobnych do Worda. Dasz sobie spokojnie radę.

   

 4. Moim celem jest skuteczne przeprowadzenie Ciebie za rękę przez cały proces nawet jeśli nie masz zielonego pojęcia o marketingu i startujesz od zera, tak abyś na koniec skończył ze zrealizowaną kampanią (a nie jedynie ulotnymi planami)

 

Jak się tego nauczysz?

 • Codziennie przez 8 dni będziesz otrzymać łatwe w przyswojeniu, krótkie wideo z instrukcjami (będą to nagrania z sesji Zoom, bez cięć, pokazujące moje działania od zaplecza) + materiały uzupełniające (czasami PDF, czasami narzędzia i linki). Same wideo będą miały od 10 minut do 60 minut.

   

 • Pokażę Ci dokładnie jak projektuję, wdrażam, promuję i pozyskuję zamówienia w trakcie rekordowej kampanii, która docelowo ma wygenerować 100.000 zł przez Internet lub więcej.

   

 • Nagrania będą zrealizowane w praktycznej formie „z ekranu” czyli tak jakbyś spoglądał na mój ekran siedząc obok mnie – dzięki nim będziesz mógł wdrożyć kampanię nie tylko w Black Friday czy Boże Narodzenie ale w  dowolnym momencie w ciągu roku (dzięki czemu zyskasz na tym długofalowo)

   

 • Otrzymasz wstęp do zamkniętej społeczności (grupy 3000 klientów Pawła) gdzie będziesz mógł zadawać pytania i uzyskać pomoc.

Chcę nauczyć Cię tego wszystkiego od strony praktycznej dając Ci gotowe szablony, narzędzia i wskazując konkretnie „zrób to tak” bo to u mnie zadziałało.

Formuła tego programu jest o tyle unikalna, że w trakcie tych 8 dni przygotowań prawdziwej kampanii, naprawdę uruchomimy prawdziwe działania promocyjne na rynku.

Nauczysz się tego przez demonstrację, a nie tylko teorię.

Formuła tego programu to 8 dniowe „wyzwanie”, które kończy się prawdziwą kampanią uruchomioną w jednym z najlepszych dni w roku czyli Black Friday.

Kiedy startuje wyzwanie?

Zapisać się możesz w każdej chwili. Pierwsze nagranie wideo otrzymasz 19.11, kolejne nagrania publikowane są codziennie aż do 26.11 czyli przez 8 dni.

Jeśli zapisujesz się po 19.11 starcie programu, otrzymujesz dostęp do wszystkich dotychczasowych nagrań abyś mógł „nadgonić” z materiałem i wystartować razem z pozostałymi Uczestnikami.

Oto harmonogram udostępnianych Tobie nagrań sesji (jeśli nie możesz się pojawić, otrzymasz nagrania wideo)

19.11 – Dzień 1 – Plan działania (spotkanie organizacyjne na Zoom) g. 17:30 (Zoom)
20.11 – Dzień 2 g. 12:00 (Zoom)
21.11 – Dzień 3 g. 12:00 (Zoom)
22.11 – Dzień 4 g. 12:00 (Zoom)
23.11 – Dzień 5 g. 12:00 (Zoom)
24.11 – Dzień 6 g. 12:00 (Zoom)
25.11 – Dzień 7 g. 12:00 (Zoom)
26.11 – Dzień 8 – Próba generalna g. 12:00 (Zoom)
27.11 – Black Friday – start kampanii  g. 9:00 rano (Zoom)
28.11 – BONUS specjalny Nr 1 g. 12:00 (Zoom)
29.11 – BONUS specjalny Nr 2 g. 12:00 (Zoom)

Nie chcę wszystkiego zdradzać ale przygotowałem dla Ciebie jeszcze specjalne prezenty o których powiem w trakcie nagrań.

 

Podejmuję wyzwanie! Jak się zapisać? Ile to kosztuje?

Jaką dajesz gwarancję? 

Jeśli znasz mnie dłużej wiesz, że mój cennik dotychczas w większości rozpoczynał się od 5.000 zł w górę. Tym razem postanowiłem zrobić coś zupełnie innego.

Jestem tak pewny skuteczności, że to co otrzymasz i wdrożysz pozwoli Ci wygenerować ponadprzeciętny wynik, że chcę dać Ci dostęp na 8 dniowe testy za 1 zł, a po testach 4 x 147 zł/msc.

Czyli umówmy się w prosty sposób:

Jeśli materiał po wdrożeniu wygeneruje Tobie wynik i stwierdzisz, że to było jedno z najlepszych (o ile nie najlepsze) szkolenie w Twoim życiu: zostaw profil płatności aktywny, nie anuluj go i spłacaj od 9ego dnia 147 zł co miesiąc. System po 4tej płatności wyłączy się dalsze obciążanie.

Jeśli jednak program po wdrożeniu, nie spełni  Twoich oczekiwań, masz prawo w ramach gwarancji satysfakcji anulować profil w dowolnym momencie (liczę jednak, że poważnie podejdziesz do tego wyzwania materiałów i tego nie zrobisz)

A to oznacza, że pracując razem ze mną, dość szybkim tempem, możesz wygenerować prawdziwy wynik (oby rekordowy) w ciągu 24 godzin po 8 dniowych przygotowaniach, który będzie znacznie większy niż Twoja inwestycja.

Pytanie zatem podstawowe. Czy jesteś gotów podjąć się tego wyzwania?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość. Jak pewnie wiesz, lubię osoby, które potrafią podejmować szybkie i konkretne decyzje, a ponieważ czas i tak nagli ze startem, a chcę mieć jak najwięcej Uczestników takich jak Ty na spotkaniach, jeśli zapiszesz się PRZED upływem poniższego zegara, udostępnię Ci dwa bardzo wartościowe bonusy specjalne:

Bonusy możesz odebrać jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Bonus NR 1: Edytor stron DIVI o wartości blisko 1000 zł

W trakcie działań będziemy tworzyli strony na podstawie szablonów. Możesz tworzyć je oczywiście ręcznie co będzie trwało mnóstwo czasu lub użyć do tego … edytora WordPress takiego jak Divi. Nie dość, że zrobimy to znacznie szybciej w praktycznie nieograniczony sposób i co więcej bez dodatkowych opłat, które potrafią być niestety dość wysokie.

Bonus NR 2: Szkolenie uzupełniające o wartości 1000 zł

Jest to świetne szkolenie uzupełniające w ramach, którego nauczysz się szybko i skutecznie wyprzedawać towar bez względu czy sprzedajesz produkty typowo fizyczne czy świadczysz usługi. Do tego szkolenia będę odwoływał się i wykorzystywał konkretne schematy i szablony działania.

Bonus NR 3: Expert 5.0 o wartości 3000 zł

To szkolenie, które perfekcyjnie rozszerzy działania o budowę społeczności, generowanie ruchu, przemyślaną strategię długofalową dla Twoich działań,  tak aby krótkie 8dniowe akcje nie były kampaniami jednorazowymi, a elementem całego systemu marketingowo-sprzedażowego w Twojej firmie.

Jak widzisz

Wartość samych bonusów to blisko 5000 zł 

Podsumujmy, oto co trzymasz:

1. Sesje Zoom (nagrania) czyli 8 spotkań z Pawłem + 3 bonusowe zoomy o wartości 5000 zł

 

2. Gotowce, szablony, treści kopiuj&wklej – wartość 2000 zł

 

3. Dostęp do zamkniętej społeczności – wartość 1000 zł

 

4. Dostęp do panelu kursanta gdzie przez 5 lat możesz wracać w dowolnej chwili do nagrań – wartość 500 zł

 

5. BONUS 1 – Edytor Divi do WordPress’a o wartości 1000 zł

 

6. BONUS 2 – szkolenie Flash Sale Marketing Mastery o wartości 1000 zł


7. BONUS 3 – szkolenie Expert 5.0 o wartości 3000 zł
 

8. Możliwość wygenerowania rekordu sprzedażowego – bezcenna 

Łączna wartość tego pakietu to:

13.500 zł 

Black Friday tuż tuż, nawet jeśli nie zdążysz, chwilę później pojawiają się wyprzedaże Świąteczne. WYKORZYSTAJ TE PEWNIAKI! … Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i weź udział w prawdopodobnie najważniejszym wyzwaniu: 8 dniowym wyzwaniu do sukcesu Pawła. Ryzykujesz tylko 1 zł. Wchodzisz w to?

Bonusy możesz odebrać jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeszcze czytasz? 

Skoro przeczytałeś do tego miejsca oznacza to krótko mówiąc, że jesteś bardzo zainteresowany i chciałbyś zostać Uczestnikiem moich szkoleń i programów mentoringowych.

Myślę, że te przykłady wdrożeń mojej wiedzy, będą dla Ciebie BARDZO inspirujące i pomogą postawić teraz kropkę nad i. Uruchom poniższe wideo:

 

CASE STUDY NR 1 (usługi)

Patryk Sawicki,  PlusBus wynik 1.2 mln zł w 6 msc.

Oto co powiedział: (Kliknij w zdjęcie aby powiększyć) 

Oznacza to krótko mówiąc, że nie dość, że program sam zarobił na siebie to jesteś jeszcze 170.000 zł na plusie. I to tylko w pierwszym miesiącu, u Patryka wygenerował 1.2 mln w 6 miesięcy.

A my mówimy w przypadku 8miodniowego wyzwania o 1 zł (i później ewentualnie 4 x 147 rozłożone na raty)

Czy u Ciebie również zostanie wygenerowany taki wynik? tego nie wiem, wiem jednak, że jeśli nie dasz sobie szansy choćby na przetestowanie skuteczności w ramach darmowych dni próbnych, z pewnością nic się nie zmieni.

Wiesz co to oznacza? … że wszystkie moje rozwiązania są bezpłatne... od drugiego użycia.

Pierwsze wdrożenie zwykle pokrywa koszty inwestycji (ze sporym zapasem). A następnie każda kolejna kampania wg. konkretnych instrukcji zwiększa Twój zysk.

Warunek jest jeden. Musisz to wdrożyć (lub zlecić wdrożenie np. pracownikowi)

Wiesz, że takie podejście nie jest do końca uczciwe względem mnie? Oto dlaczego…


Bo najlepsze rozwiązanie zgodzisz się ze mną to podział 50/50 a tymczasem Ty w danym program zainwestowałeś np. tylko 5% a sam otrzymałeś 95% z kwoty wyniku.

Oto kilka innych przykładów:

CASE STUDY NR 2 (usługi): Jarosław,  przedsiębiorca wynik 507.000 zł
Oto co napisał: (Kliknij w zdjęcie aby powiększyć)
 

Inwestycja zaledwie w konsultację zamieniła się w obrót rzędu 507 tys. zł w dodatku w branży usługowej.

CASE STUDY NR 3 (usługi)

Michał,  przedsiębiorca wynik 100.000 zł w trakcie 90 min webinaru
Oto co napisał: (Kliknij w zdjęcie aby powiększyć)
 

 

Klient zainwestował w dostęp do m. in. w Akademii Expertów. Na podstawie wytycznych jak tworzyć prezentacje sprzedażowe przeprowadził spotkanie. Oto co napisał do mnie prywatnie po wdrożeniu: (Kliknij w zdjęcie aby powiększyć)

CASE STUDY NR 4 (usługi)

Daniel Wilczek, marketer. Wynik: 500.000 zł

Klient zainwestował 1500 zł w roczny abonament w Akademii Expertów. Oto co napisał po wdrożeniu: Oto co napisał: (Kliknij w zdjęcie aby powiększyć) 

 

Takich przykładowych wdrożeń w wersji „tekstowej” mam kilkaset natomiast nagranych w formie wideo wspomniane 70. Większość zobaczysz na dole strony. W tym również dotyczące większych przedsięwzięć.

Powyższe przykłady wyselekcjonowałem celowo aby zbyt wysokie kwoty Ciebie nie odstraszyły. Jeśli natomiast potrzebujesz potwierdzenia z wielomilionowym wynikiem, z łatwością obliczysz ile obrotu wygenerowała kampania na T.Robbinsa, którą prowadziłem mnożąc 7500 Uczestników na The Way Ahead razy średnią cenę biletu 1500 zł (zgadza się, to wynik ponad 11 mln zł w 7 miesięcy co jest moim osobistym rekordem)

Jak widzisz te metody sprwadzają się świetnie w szczególności w sprzedaży wszelkiego rodzaju usług, edukacji, wiedzy, produktów fizycznych, rozwiązań premium. Generalnie wszystko co można kupić przez Internet, zgodzisz się z pewnością, że można sprzedawać szybciej i na większą skalę.

Jak bardzo chciałbyś doświadczyć takich lub wyższych wyników?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi, „Bardzo, jestem zainteresowany, zaciekawiłeś mnie”, przeczytaj propozycję, którą dla Ciebie przygotowałem.

Podejmij teraz najlepszą dla siebie decyzję i zapisz się do 8dniowego wyzwania za 1 zł dzisiaj, a później 4 x 147 zł 

Jest jeszcze jedna ważna kwestia, niestety mam w tym miejscu złą wiadomość

Jeśli obserwujesz mnie od dłuższego czasu i widziałeś komentarze choćby na moim Fanpagu wiesz, że Internauci potrafią się wręcz „bić” o wolne miejsca i dawać upust swojemu rozgoryczeniu w chwili gdy zapisy zostają zamknięte.

Wiesz również, że spotkania ze mną na żywo zapełniają się po same brzegi.

Piszę o tym dlatego, że jeśli odłożysz zapisy na później, wolnych miejsc może zabraknąć (być może już ich nie ma). Dlatego też jak widzisz warto działać szybko tym bardziej, że niczym przecież nie ryzykujesz.

Takie zainteresowanie jest związane być może z tym, że nie robię tego typu akcji zapisowych na swoje programy zbyt często. Ostatni raz w podobnej formie ponad rok temu.

I co bardzo ważne: nie jestem w stanie zmienić kalendarza. Jeśli więc chcesz wyrobić się z wdrożeniami przed konkretnymi datami black friday, Świętami itd. warto zacząć wcześniej razem ze mną.

Co jest również bardzo istotne, tę akcję zapisów zakończę dzisiaj o 22:00 (poniżej umieściłem zegar abyś wiedział ile jeszcze zostało czasu) lub w momencie zajęcia 100% każdego z programów. 

Jeśli chciałbyś naprawdę poprawić swoje wyniki. Jeśli chcesz wreszcie realnie osiągać rekordy sprzedażowe i wypromować swoją firmę, swój projekt.

Jeśli chcesz dodać „tlenu” swojemu biznesowi tak aby złapał pełny oddech i wszedł na dużo wyższe obroty, zapoznaj się teraz z każdym z programów i podejmij najlepszą dla siebie decyzję zapisując się w tych, które podobają Ci się najbardziej.

Warto to zrobić teraz tym bardziej, że otrzymasz wspomniane dwa bonusy specjalne.

 

Dlatego kliknij teraz w przycisk powyżej i aktywuj swój dostęp do wyzwania.

 

Bonusy możesz odebrać jeszcze przez:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli chcesz obejrzeć więcej testimoniali i potwierdzeń skuteczności, zapraszam Ciebie do spojrzenia do działu Hall of Fame na Facebooku gdzie znajdziesz kilkadziesiąt case study klientów takich jak powyższe.

Możesz również przejrzeć kolejne przykłady klikając w powyższe cyfry 2-3… itd lub obejrzeć materiały wideo bezpośrednio na stronie Akademii Expertów w zakładce Przykłady Zastosowania: https://akademiaexpertow.pl/opinie/

To jest moment Twojej decyzji

Spójrz na to z innej strony. Masz w tej chwili dwie drogi przed sobą.

Droga 1) Odpuścisz sobie teraz lub co gorsza odłożysz zapisy na „wieczne nigdy”. Prawdopodobnie wyniki, które osiągałeś do tej pory nie zmienią się. Jeśli nie zadowalają Cię… prawdopodobnie stan ten będzie się pogłębiał. Gdy za rok o tej samej porze się spotkamy, bardzo prawdopodobne, że bedziesz tkwił w tym samym lub gorszym miejscu.

Droga 2) Skorzystasz z tej propozycji. Zapoznasz się z materiałami a następnie wdrożysz metody, które tylko w ostatnich kilku latach wygenerowały 120.000.000 zł klientom Pawła. Jak myślisz, która droga daje Ci większą szansę na pozytywną zmianę? Znasz przecież odpowiedź.

Podejmij dla siebie najlepszą decyzję i kliknij w poniższy przycisk aby skorzystać z propozycji:

Dlaczego warto uczyć się od Pawła?

Najlepiej wyrażą to konkretne liczby:

 1. Ponad 120 mln+ wygenerowane w wynikach klientów korzystających ze szkoleń lub usług kampanii w ostatnich 6 latach.
 2. Występ przed 7000+ na Anthony Robbins: The Way Ahead, 4300 na NAC z Robertem Kiyosaki, 800 na scenie obok Gary Vaynerchuk’a oraz Nick’a Vujicica (Zurich), Les Brownem i wieloma innymi
 3. Prowadził i współprowadził jedne z największych kampanii marketingowych online w Polsce
 4. Ponad 60.000 Czytelników na liście emailowej, Fanpage’u, instagramie
 5. Zbudował fanpage na blisko 20.000 fanów w branży biznesowej
 6. Założyciel dwóch portali (interkursy 30.000 uzytkownikow z obrotem blisko 2 mln) i Benefiter (statystycznie co 10ty Polak zostawił w nim email. Cała baza 3 mln adresów)
 7. Rekord: 12 mln osiągnięte tylko w jednej kampanii internetowej dla klienta
 8. Rekord 700.000 zł osiągnięte dla klienta w wyniku 2 godzinnej prezentacji na żywo (live)
 9. Ponad 100 przeprowadzonych kampanii internetowych
 10. Ponad 1200 godzin nagranych i przeprowadzonych szkoleń
 11. Ponad 10000 komentarzy odebranych pod materiałam
 12. Wywiady w TV

Najczęściej zadawane pytania

Kliknij w pytanie aby rozwinąć odpowiedź:

Czy nie jest już późno na start?

Dołączyć możesz w każdej chwili ponieważ okazje sprzedażowe są w roku na Black friday, na Święte, w Nowy rok… właściwie kiedy tylko chcesz może przeprowadzić akcję, jednak jeśli chcesz uczestniczyć na żywo, musisz to zrobić w ramach harmonogramu spotkań. Później dostępne będą już tylko nagrania bez dodatkowych sesji LIVE na zoomie.

Potrzebuję więcej czasu na przygotowania, czy mogę wdrażać swoim tempem?

Tak, oczywiście. Dostęp do nagrań masz na 5 lat od zakupu więc możesz wracać i wdrażać te materiały kiedy tylko zaplanujesz w swoim harmonogramie.

Mam(y) już rozwinięty biznes. Co jest dla nas?

Jak najbardziej tak.

Jaką mam gwarancję, że u nas zadziała?

Niestety nie ma gwarancji, że osiągniesz choćby minimalny zysk, co więcej jak w każdym biznesie istnieje ryzyko utraty części lub całości kapitału zainwestowanego np. w reklamę.

Mówię Ci to już teraz szczerze ponieważ jeśli nie prowadzę osobiście kampanii lub nie obsługuję Twojego marketingu bezpośrednio – nie jestem w stanie skontrolować czy to co robisz, robisz dobrze a tym samym nie mogę dać gwarancji.

Zastosowałem jednak gwarancję satysfakcji przy większości swoich programów i rozwiązań. Jeśli po zastosowaniu technik bez mojego wsparcia bezpośredniego, nie będziesz zadowolony z wyniku – możesz wystąpić o zwrot w wyznaczonym czasie. Sprawdź warunki gwarancji pod każdą z pozycji gdyż są indywidualne dla każdego rozwiązania.

Jeśli natomiast potrzebujesz pisemnego potwierdzenia gwarancji. A najlepiej gwarancji wyniku projektu, który będę obsługiwał osobiście – napisz do mnie a wypracujemy konkretne rozwiązanie pod adresem kontakt@akademiaexpertow.pl

Które produkty są nowe?

Praktycznie każda pozycja z wyłączeniem Akademii Expertów 2.0 na powyższej liście to nowość. W szczególności polecamy warsztaty „Rekordowe Święta w 4 dni” oraz „10X większy biznes w 45 dni”

Czy otrzymam fakturę VAT?

Tak, oczywiście. Jeśli chcesz otrzymać fakturę VAT, wystarczy, że podczas zamówienia wprowadzisz dane do faktury.

To naprawdę jest za 1 zł? Gdzie jest haczyk?

Tak, na testy otrzymujesz dostęp za 1 zł na 8 dni. System Paypal od 9 dnia będzie próbował pobrać opłatę z Twojej karty 147 zł i tak co miesiąc do spłaty 1+4 raty.

Zatem jeśli nie anulujesz profilu cena końcowa to:

1 + 588 zł = 589 zł brutto (z VAT)

Gdzie uzyskam dostęp do nagrań?

Do samych spotkań otrzymasz link do Zooma (lub odpowiednika programu webinarowego), same nagrania otrzymasz w panelu Akademii Expertów.

Jestem wieloletnim klientem, czym różnią się te rozwiązania od tych które już mam?

Ilość aktualizacji, pojawiające się nowe narzędzia, rozwiązania i dezaktualizacja dotychczas działających metod i strategii powoduje, że praktycznie każda pozycja z powyższej listy będzie stanowiła aktualizację i wyznaczenie nowych trendów dla Twojego biznesu.

Dodatkowo każdy materiał, szkolenie, narzędzie nawet jeśli dotyczy tematu do którego kupiłeś(aś) kiedyś szkolenie, zostało stworzone „na nowo” czyli z obowiązującymi aktualnie rozwiązaniami. Szansa więc, że kupisz jeszcze raz to samo jest minimalna.

Jestem stałym klientem. Dostanę bonusy lub rabat?

Obecne ceny są już po bardzo dużym rabacie. Dla stałych klientów (minimum 2 lata od pierwszego zakupu i zamówienie powyżej 50%) zapraszamy do kontaktu i negocjacji warunków pod adresem kontakt@akademiaexpertow.pl

Mam nietypową propozycję, jak się z Tobą skontaktować?

Zatem dobrze wiesz, że to i tak jest już po duuuużym rabacie 🙂

Kiedy będą udostępniane poszczególne rozwiązania?

Zgodnie z harmonogramem spotkań, prawdopodobnie już jest wszystko.

Jakie są dostępne formy płatności?

PayU (większość najpopularniejszych polskich banków) oraz Paypal. Nie ma możliwość zapłacenia 1 zł przelewem lub payu.

Czy dajesz gwarancję, że wyjdzie 100.000?

Nie gwarantuję i Ty też nie powinieneś w swoich działaniach na 100% zakładać kwoty jako „pewniak”. Może wyjść tak naprawdę wszystko. Od zera co raczej mało prawdopodobne, po 100 tys, 200 tys, a nawet więcej. To są działania praktyczne i nigdy nie jesteś w 100% w stanie przewidzieć rezultatu, szczególnie w tak niestabilnych czasach.

Jakkolwiek chcę nauczyć Ciebie całego procesu. Czyli tego jak to wygląda od zaplecza krok po kroku.

Jeszcze się zastanawiasz?

Posłuchaj inspirującej historii Karola, która została nagrana podczas jednego ze zjadów uczestników Akademii Expertów

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń do nas:

Dział pomocy email pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00-17:00 

Email: kontakt@akademiaexpertow.pl

PDNet Media Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 37 lok 2.43
02-672 Warszawa
NIP: 5213785140

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) Akademia Expertów 2.0 PDNet MEDIA sp. z o.o.
Korzystanie ze strony oznacza akceptację regulaminu, polityki prywatnościRODOinformacji cookies

[wbcr_php_snippet id="1197"]